Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Filter
cs: Filtr

en: Capitalize first letter
cs: První písmeno kapitálkami

en: No transform
cs: Bez převodu

en: Upper case
cs: Velká písmena

en: Lower case
cs: Malá písmena

en: Capitalize each word
cs: Každé slovo začínat velkým písmenem
