Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Capitalize first letter
cy: Priflythrennu'r lythyren gyntaf

en: No transform
cy: Dim trawsffurfio

en: Upper case
cy: Achos uchaf

en: Lower case
cy: Achos isaf

en: Capitalize each word
cy: Priflythrennu pob gair
