Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Capitalize first letter
da: Stort begyndelsesbogstav

en: No transform
da: Ingen transformering

en: Upper case
da: Store bogstaver

en: Lower case
da: Små bogstaver

en: Capitalize each word
da: Stort begyndelsesbogstav i hvert ord
