Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Views
de: Ansichten

en: Capitalize first letter
de: Ersten Buchstaben groß schreiben

en: No transform
de: Keine Umwandlung

en: Upper case
de: Großschreibung

en: Lower case
de: Kleinschreibung

en: Capitalize each word
de: Jedes Wort groß schreiben
