Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Filter
gl: Filtro

en: Capitalize first letter
gl: A primeira letra en maiúsculas

en: No transform
gl: Non transformar

en: Upper case
gl: Maiúsculas

en: Lower case
gl: Minúsculas

en: Capitalize each word
gl: Poñer en maiúsculas en cada palabra
