Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Filter
he: סינון

en: Capitalize first letter
he: הפוך אות ראשונה לרישית

en: No transform
he: אין המרה

en: Upper case
he: אותיות רישיות

en: Lower case
he: אותיות קטנות

en: Capitalize each word
he: הפוך אות לרישית בתחילת כל מילה
