Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Filter
hu: Szűrő

en: Capitalize first letter
hu: Naggyá alakítja az első betűt

en: No transform
hu: Nincs átalakítás

en: Upper case
hu: Nagybetűs

en: Lower case
hu: Kisbetűs

en: Capitalize each word
hu: Naggyá alakít minden szót
