Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Filter
is: Sía

en: Upper case
is: Hástafir

en: Lower case
is: Lágstafir

en: Capitalize each word
is: Byrja hvert orð með hástaf
