Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Filter
ja: フィルター

en: Capitalize first letter
ja: 頭文字を大文字に変更

en: No transform
ja: 変換なし

en: Upper case
ja: 大文字

en: Lower case
ja: 小文字

en: Capitalize each word
ja: 単語の頭文字を大文字にする
