Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Views
ro: Vizualizări

en: Filter
ro: Filtru

en: Capitalize first letter
ro: Scrie cu majusculă prima literă

en: No transform
ro: Fără transformare

en: Upper case
ro: Majuscule

en: Lower case
ro: Minuscule

en: Capitalize each word
ro: Scrie cu majusculă fiecare cuvânt
