Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Capitalize first letter
sk: Prvé písmeno veľké

en: No transform
sk: Žiadna zmena

en: Upper case
sk: Veľké písmená

en: Lower case
sk: Malé písmená

en: Capitalize each word
sk: Veľké písmená na začiatku každého slova
