Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Capitalize first letter
tr: İlk harfi büyült

en: No transform
tr: Dönüştürme yok

en: Upper case
tr: Büyük harf

en: Lower case
tr: Küçük harf

en: Capitalize each word
tr: Bütün ilk harfler büyük
