Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Views
uk: Види

en: Filter
uk: Фільтр

en: Capitalize first letter
uk: Перша літера велика

en: No transform
uk: Без перетворення

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Capitalize each word
uk: Кожне слово з великої
