Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Filter
vi: Lọc

en: Capitalize first letter
vi: Đổi kí tự đầu tiên thành chữ hoa

en: No transform
vi: Không biến đổi

en: Upper case
vi: Chữ hoa

en: Lower case
vi: Chữ thường
