Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Capitalize first letter
az: İlk hərfi böyük hərflə yazın

en: No transform
az: Transformasiya yoxdur

en: Upper case
az: Böyük hərf

en: Lower case
az: Kiçik hərf

en: Capitalize each word
az: Hər sözü böyük hərflə yazın
