Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Views
et: Vaated

en: Filter
et: Filtreeri

en: Capitalize first letter
et: Muuda esimene täht suureks

en: No transform
et: Transformatsioon puudub

en: Upper case
et: Suurte tähtedega

en: Lower case
et: Väikeste tähtedega

en: Capitalize each word
et: Muuda iga sõna esimene täht suureks
