Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Filter
fi: Suodatus

en: No transform
fi: Ei muunnosta

en: Upper case
fi: Isot kirjaimet

en: Lower case
fi: Pienet kirjaimet

en: Capitalize each word
fi: Muuta jokaisen sanan ensimmäinen kirjain isoksi kirjaimeksi
