Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Filter
fr: Filtrer

en: Capitalize first letter
fr: Mettre la première lettre en majuscule

en: No transform
fr: Aucune transformation

en: Upper case
fr: Majuscules

en: Lower case
fr: Minuscules

en: Capitalize each word
fr: Mettre chaque mot en majuscules

en: @group: @title
fr: @group : @title
