Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Views
id: View

en: Capitalize first letter
id: Kapitalkan huruf pertama

en: No transform
id: Tidak ada transformasi

en: Upper case
id: Huruf Kapital

en: Lower case
id: Huruf kecil

en: Capitalize each word
id: Kapitalkan setiap kata
