Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Views
it: Viste

en: Filter
it: Filtra

en: Capitalize first letter
it: Prima lettera maiuscola

en: No transform
it: Nessuna trasformazione

en: Upper case
it: Maiuscole

en: Lower case
it: Minuscole

en: Capitalize each word
it: Ogni parola in maiuscolo
