Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Views
lv: Skati

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu
