Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Capitalize first letter
nl: Eerste letter hoofdletter maken

en: No transform
nl: Niet omzetten

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Capitalize each word
nl: Eerste letter van elk woord hoofdletter maken.
