Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Views
oc: Vistas

en: Filter
oc: Filtrar

en: Capitalize first letter
oc: Metre la primièra letra en majuscula

en: No transform
oc: Aucune transformation

en: Upper case
oc: Majusculas

en: Lower case
oc: Minusculas

en: Capitalize each word
oc: Metre cada mot en majusculas
