Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Filter
pl: Filtr

en: Capitalize first letter
pl: Każda pierwsza litera wyrazu wielką

en: No transform
pl: Nie przekształcaj

en: Upper case
pl: Duże litery

en: Lower case
pl: Małe litery

en: Capitalize each word
pl: Każde słowo zaczynaj dużą literą
