Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Filter
pt: Filtro

en: Capitalize first letter
pt: Em maiúscula a primeira letra

en: No transform
pt: Não transformar

en: Upper case
pt: Maiúsculas

en: Lower case
pt: Minúsculas

en: Capitalize each word
pt: Em maiúsculas cada palavra
