Views Filter Field (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Filter
sv: Filtrera

en: Capitalize first letter
sv: Omvandla första bokstaven till stor

en: No transform
sv: Ingen förändring

en: Upper case
sv: Stora bokstäver

en: Lower case
sv: Små bokstäver

en: Capitalize each word
sv: Omvandla varje ord till stora bokstäver
