Views filters populate (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས

en: exposed
bo: ཕྱིར་མངོན་ཟིན་པ
