Views filters populate (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Views
tr: Görünümler

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Global
tr: Genel

en: exposed
tr: açıkça
