Views filters populate (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Views
et: Vaated

en: Filters
et: Filtrid

en: Global
et: Globaalne

en: exposed
et: nähtavaks muudetud
