Views filters populate (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Views
uk: Види

en: Filters
uk: Фільтри

en: Global
uk: Глобальне

en: exposed
uk: розкритий
