Views filters populate (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Global
cy: Eang

en: exposed
cy: agored
