Views filters populate (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Value
hu: Érték

en: Views
hu: Nézetek

en: Filters
hu: Szűrők

en: Global
hu: Általános

en: exposed
hu: felfedett
