Views filters populate (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Views
lv: Skati

en: Filters
lv: Filtri

en: Global
lv: Globāls

en: exposed
lv: eksponēts
