Views filters populate (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filters
sk: Filtre

en: Global
sk: Globálny

en: exposed
sk: odkrytý
