Views filters populate (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Views
pl: Widoki

en: Filters
pl: Filtry

en: Global
pl: Globalne

en: exposed
pl: udostępniony
