Views filters populate (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Views
ru: Представление

en: Filters
ru: Фильтры

en: Global
ru: Глобальный

en: exposed
ru: раскрыт
