Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Views
bg: Изгледи

en: Right
bg: Дясно
