Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Alignment
ca: Alineació

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Inherit
ca: Hereta

en: Justify
ca: Justifica
