Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Center
cs: Na střed

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku
