Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Alignment
cy: Aliniad

en: Inherit
cy: Etifeddu
