Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Alignment
da: Justering

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Inherit
da: Arv

en: Justify
da: Justeret

en: Displays items in a fluid grid.
da: Hvis elementer i et flydende gitter.
