Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Center
el: Κέντρο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Alignment
el: Στοίχιση

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα

en: Justify
el: Πλήρης στοίχιση

en: Displays items in a fluid grid.
el: Εμφάνιση των αντικειμένων σε ευμετάβλητο πλέγμα
