Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Views
fi: Näkymät

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Alignment
fi: Tasaus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Inherit
fi: Peri

en: Justify
fi: Tasaa molemmat reunat
