Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Views
gl: Vistas

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Inherit
gl: Herdar

en: Justify
gl: Xustificado
