Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Views
he: היבטים

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Alignment
he: יישור

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Inherit
he: תירש

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים
