Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Left
hy: Ձախ
