Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Views
id: View

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Alignment
id: Perataan

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Inherit
id: Menginduk

en: Justify
id: Rata kanan kiri
