Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
