Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
