Views Fluid Grid (7.x-3.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Inherit
kn: ಪಾರಂಪರ್ಯವಾದ
